LodoChatka Mobilna – franczyza

LodoChatka® mobilna jako dobry i sprawdzony pomysł na biznes w 2021 roku. Jeśli zależy Ci na zachowaniu możliwości zmiany miejsca sprzedaży. Jeżeli szukasz biznesu, który można sfinansować “pod klucz”. To propozycja wręcz idealna właśnie dla Ciebie.

Franczyza mobilna od LodoChatka® w opcji sprzedaży w koncepcji street food, to atrakcyjny pomysł na biznes w 2021 roku. Świetnie sprawdzi się również na wszelkiego rodzaju wydarzeniach plenerowych. Możesz prowadzić swój biznes nad morzem, nad jeziorem czy w górach. W miejscach, w których obiekt stacjonarny nie ma możliwości powstać. Jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do prądu.

Jeśli wciąż nie wiesz dlaczego w ogóle franczyza lodowa może być dobrym pomysłem na biznes, to śpieszymy z odpowiedzią. Ale najpierw należy wrócić do samego pojęcia franczyzy. Jest to w gruncie rzeczy udostępnienie swojego działającego, przemyślanego, sprawdzonego pomysłu na biznes (franczyzodawca – LodoChatka®) poprzez umówienie się z inwestorem (franczyzobiorca) na przekazanie mu całości wiedzy i doświadczenia na temat prowadzenia tego biznesu.

Oprócz tego franczyzobiorca otrzymuje od nas gotowe i rozpoznawalne logo marki LodoChatka®. Niewątpliwym atutem są naturalne produkty premium o niepowtarzalnym smaku. Krokiem milowym w tym biznesie jest autorska aplikacja online ułatwiająca zarządzanie dostawami i płatnościami (IceMaster). Przekażemy Tobie nasze kontakty biznesowe, przepisy oraz receptury. Dodatkowo otrzymujesz od nas przyjazny dla oka layout oraz reklamę projekt reklamy zewnętrznej.  Posiadamy dla Ciebie wiele propozycji dogodnych miejsc, a także wiele instrukcji, praktycznych szkoleń i wsparcie przez cały okres trwania umowy.

Jeżeli masz swój lokal lub masz na oku dogodny lokal przystosowany do wymogów sanepidowskich, sprawdź jak wygląda nasza propozycja franczyzy LodoChatka® stacjonarnie.

 KORZYŚCI

LodoChatka mobilna

  • Koncept franczyzy całościowo gotowy do pracy
  • Niska wpłata początkowa
  • Możliwość finansowania lodziarni “pod klucz” za pomocą leasingu lub kredytu
  • Przedsiębiorca zachowuje możliwość zmiany miejsca sprzedaży
  • Możliwość sprzedaży podczas wydarzeń plenerowych
  • Przyczepa na bazie najwyższej jakości komponentów
  • Przyjazny layout obok, którego nie przechodzi się obojętnie
  • Wystarczy dostęp do prądu ( napięcie 230V )
  • Sprzedaż z okienka (biznes odporny na pandemię)
  • Autorska aplikacja Icemaster do zarządzania dostawami i płatnościami

Jak wygląda to na liczbach?

60%
Zakładany zwrot z inwestycji w ciągu sezonu
15%
Wkładu własnego
100%
Wsparcia od LodoChatki

Dołącz do rodziny LodoChatki

wspólnie twórzmy lodową mapę Polski

Śmiało kontaktuj się z nami

Wyślij formularz

Dane kontaktowe

62-500, Konin
ul. Plac Zamkowy 9a

t. +48 783 226 733
t. +48 535 131 134

e: [email protected]

Sprawdź także inne rodzaje franczyzy - LodoChatka®

LodoChatka Stacjanorna - franczyza

LodoChatka Stacjanorna - franczyza

zobacz więcej
LodoChatka Light - franczyza

LodoChatka Light - franczyza

zobacz więcej

Galeria zdjęć