LodoChatka Stacjonarna – franczyza

LodoChatka® stacjonarna to dobry pomysł na biznes w 2021 roku. Idealna opcja dla Ciebie. Jeśli posiadasz swój lokal lub znasz lokal w dogodnym miejscu, który można przystosować pod wymogi sanepidu. Jeżeli zależy Ci, aby na stałe wpisać się w otoczenie handlowe miejsca sprzedaży. Jeżeli szukasz biznesu, który można częściowo sfinansować. To propozycja właśnie dla Ciebie.

Franczyza stacjonarna od LodoChatka® w opcji sprzedaży “z okienka”. To atrakcyjny i odporny na koronawirusa pomysł na biznes w 2021 roku. Sprawdzony w 2020 roku na kilkunastu lodziarniach.

Jeśli wciąż nie wiesz dlaczego w ogóle franczyza lodowa może być dobrym pomysłem na biznes, to śpieszymy z odpowiedzią. Ale najpierw należy wrócić do samego pojęcia franczyzy. Jest to w gruncie rzeczy udostępnienie swojego działającego, przemyślanego, sprawdzonego pomysłu na biznes (franczyzodawca – LodoChatka®) poprzez umówienie się z inwestorem (franczyzobiorca) na przekazanie mu całości wiedzy i doświadczenia na temat prowadzenia tego biznesu.

Oprócz tego franczyzobiorca otrzymuje od nas gotowe i rozpoznawalne logo marki LodoChatka®. Niewątpliwym atutem są naturalne produkty premium o niepowtarzalnym smaku. Krokiem milowym w tym biznesie jest autorska aplikacja online ułatwiająca zarządzaniem dostawami i płatnościami (IceMaster). Przekażemy Tobie nasze kontakty biznesowe, przepisy oraz receptury. Dodatkowo otrzymujesz od nas przyjazny dla oka layout oraz reklamę projekt reklamy zewnętrznej.  Posiadamy dla Ciebie wiele propozycji dogodnych miejsc, a także wiele instrukcji, praktycznych szkoleń i wsparcie przez cały okres trwania umowy.

Jeżeli masz swój plac, lub znasz dogodne miejsce, ale nie ma możliwości przystosowania lub wybudowania tam lokalu w zgodzie z wymogami sanepidowskimi i HACCP, to sprawdź opcję LodoChatka® mobilnie.

 KORZYŚCI

  • Otrzymujesz gotowy projekt wizualny
  • Przygotowujemy za Ciebie projekt dla Sanepidu
  • Niski koszt adaptacyjny lokalu
  • Możliwość finansowania sprzętu za pomocą leasingu
  • Przyjazny layout obok, którego nie przechodzi się obojętnie,
  • Sprzedaż “z okienka” (biznes odporny na pandemię)
  • Wystarczy lokal o powierzchni 15m2
  • Autorska aplikacja Icemaster do zarządzania dostawami i płatnościami
  • Brak stałej opłaty licencyjnej
  • Sprzedajesz produkty naturalne premium

Jak wygląda to na liczbach?

70%
Zakładany zwrot z inwestycji w ciągu sezonu
30%
Wkładu własnego
100%
Wsparcia od LodoChatki

Dołącz do rodziny LodoChatki

wspólnie twórzmy lodową mapę Polski

Śmiało skontaktuj się z nami

Wyślij formularz

Dane kontaktowe

62-500, Konin
ul. Plac Zamkowy 9a

t. +48 783 226 733
t. +48 535 131 134

e: [email protected]

Sprawdź także inne rodzaje franczyzy - LodoChatka®

LodoChatka Mobilna - franczyza

LodoChatka Mobilna - franczyza

zobacz więcej
LodoChatka Light - franczyza

LodoChatka Light - franczyza

zobacz więcej

Galeria zdjęć