Naturalnie

LodoChatka® producent lodów naturalnych (z naturalnych składników) / LodoChatka® dystrybutor lodów naturalnych (z naturalnych składników)

producent lodów naturalnych
dystrybutor lodów naturalnych

Pomysł powstania LodoChatki zrodził się:
z Miłości do Ludzi,
z Miłości do Lodów,
szanując to, co dała nam Matka Natura.

Gottfried Wilhelm Leibniz, znany filozof, matematyk, fizyk, inżynier, prawnik, wybitny człowiek powiedział:

Kochać to odnajdywać przyjemność w szczęściu innych

Od samego początku koncepcja biznesowa LodoChatka® oparta jest o sprzedaż produktów wyłącznie pochodzenia naturalnego. Naszą misją jest dzielenie się z ludźmi miłością do lodów pozbawionych chemicznych składników, o produkty, które bez wyrzutów sumienia możemy podawać naszym bliskim – nie uznajemy tu półśrodków.

Na mapie Polskich lodziarzy trudno jest znaleźć lody spełniające naszym oczekiwaniom, dlatego dość długo zajęło nam odnalezienie i wyselekcjonowanie sprawdzonych receptur. LodoChatka® jako producent lodów naturalnych wychodzimy naprzeciw aktualnym trendom żywieniowym. Pamiętamy o tym, że lody to również pożywienie. Oprócz jakości i czystości składu, postawiliśmy na smak. Po wielu spotkaniach, próbach i zmianach udało się! Mamy na to potwierdzenie ze strony naszych klientów.

Teraz swoją wizję udostępniamy dalej, aby jeszcze większa ilość osób miała do niej dostęp. Aby każdy mógł zajadać pyszne lody naturalne przygotowaliśmy różne formy współpracy. Jeżeli posiadasz już swoją kawiarnię, restaurację, hotel lub lodziarnię, sprawdź jak wygląda nasza oferta dystrybucyjna. Jeśli zastanawiasz się nad otwarciem swojej lodziarni, sprawdź naszą ofertę franczyzową. Dodatkowo nasze lodowe menu podzieliliśmy na: bezglutenowe, bez laktozy, dla dorosłych.

LodoChatka® producent i dystrybutor lodów naturalnych wyróżnia się na tle konkurencji lodami z naturalnych składników również nakładanych z automatu. W efekcie proponujemy lody kręcone z automatu, których konsystencja jest połączeniem lodów włoskich z amerykańskimi, ale powstają z naturalnych składników.
Dopełnieniem menu LodoChatki są lemoniady z naturalnych składników oraz kawa ze świeżo mielonych ziaren, podawana na gorąco lub w wersji mrożonej (miks świeżej kawy z naturalnymi lodami i bitą śmietaną).

MAMY OGROMNĄ PRZYJEMNOŚĆ, ŻE MOŻEMY DZIELIĆ SIĘ Z LUDŹMI SZCZĘŚCIEM I MIŁOŚCIĄ POD POSTACIĄ LODÓW! <3