LodoChatka – o nas

LodoChatka® – jesteśmy firmą, której potencjał ukształtowała potrzeba rynku, który aż prosił się o lody z naturalnych składników. Zauważyliśmy, że rynek w małej mierze oferuje takie rozwiązania. Przeanalizowaliśmy dla swoich dzieci oferty innych lodziarni i stąd wziął się pomysł otwarcia własnej – tak powstała LodoChatka, z miłości do bliskich i chęci dzielenia się czymś więcej.

Postanowiliśmy zaprosić do współpracy specjalistów z ponad 20-sto letnim doświadczeniem, lodziarzy z krwi i kości i przy ich wsparciu wyjść z naszą ofertą lodów z naturalnych składników do rodzin, dzieci, a także do smakoszy lodowych. Dla nas lody to nie tylko świetny smak, ale także wspólnie spędzany czas, rodzinnie, z uśmiechem i spokojem. To możliwość znalezienia w tym jakże zabieganym świecie chwili dla siebie.

Konsekwencją naszych przemyśleń było otwarcie pierwszej lodziarni o nazwie LodoChatka, aby za chwilę powstały 3 kolejne.  Od samego początku oferujemy lody naturalne nakładane rzemieślniczo, a dla amatorów lodów z automatu mamy równie ciekawą propozycję, która z pewnością wyróżnia nas spośród konkurencji – lody z naturalnych składników kręcimy również z maszyny!

Teraz rozwijamy naszą misję łączenia ludzi, dawania szczęścia i uśmiechu, spokoju i wytchnienia dla każdego.  Dołącz do naszej rodziny, zostań naszym partnerem, zarabiaj z nami, a my dzięki temu obiecujemy dalszy rozwój.

Lodochatka Zespół

Zapraszamy serdecznie do WSPÓŁPRACY.

Arek i Magda, założyciele LodoChatki

Road Map LodoChatka

Co mówią o nas nasi klienci

Przepyszne lody, przemiła obsługa, a przede wszystkim świetny smak śmietankowy lodów z naturalnych składników, z maszyny :D POLECAM!

Łukasz

Zakochałam się w smaku białej czekolady :D Polecam serdecznie wszystkim. Trzeba spróbować !

Danka

Długo czekałam na lody bezglutenowe w moim mieście. W końcu mogę zabrać swojego synka na lody bez obaw o dalsze konsekwencje - Dziękuję!

Martyna

Nigdy nie jadłem takich lodów pistacjowych, ewenement na skalę Europy! POLECAM

Krzysiek

Galeria zdjęć